Wojownicy VS Potwory – WOJOWNICY

 

wojownicyvspotwory

 

W tym artykule przedstawię Wam dostępne klasy wojowników na serwerach minecraft WOJOWNICY VS POTWORY.
Obecnie są 4 typy klas choć w przyszłości może ich być więcej, możesz grać jako:

 

BUDOWNICZY

Wojownicy VS Potwory budowniczy

Budowniczy to klasa wojownika której głównym celem jest budowanie i umacnianie murów, budowniczy posiada specjalną książkę która pozwala mu co 30 sekund otrzymać trochę kamieni!
Budowniczy posiada również kilka stołów rzemieślniczych, którymi powinien podzielić się ze zespołem!

 

 

 

ALCHEMIK

Wojownicy VS Potwory alchemik

Alchemik to wojownik który potrafi tworzyć rozmaite mikstury leczenia, mleko oraz ciasta. Alchemik posiada pełny zestaw alchemiczny, czyli szkło z którego może zrobić butelki, statyw oraz trochę redstona. Wystarczy że napełni butelki z wodą włoży je do statywu wraz z redstonem, dzięki czemu stworzy MĘTNĄ WODĘ – gdy będzie posiadał co najmniej 3 butelki z mętną wodą, będzie mógł użyć swojej magicznej książki, która pozwoli mu zamienić je na super zestaw mikstur, tortów oraz mleka!

metna wodaMożna włożyć od razu 3 butelki z wodą, a stworzą się 3 mętne wody!

Alchemik posiada również 30 ciast na samym początku, powinien się podzielić nimi z drużyną rozmieszczając je w różnych miejscach.

Podczas tworzenia mikstur alchemik ma 50% szans na to że otrzyma jedną miksturę leczenia, jedną miksturę prędkości oraz jedną miksturę siły, dodatkowo otrzyma mleko i ciasto.

KOWAL

Wojownicy VS Potwory kowal

Kowal to wojownik który potrafi stworzyć Tarcze, Pochodnie oraz Strzały dla całej drużyny. Aby zrobić tarcze potrzebuje on 3 złotych zegarków. Oto receptura ich tworzenia:
zlote zegarki
Następnie wystarczy użyć magicznej książki kowala klikając w nią prawym przyciskiem, a otrzymamy zestaw pochodni oraz 3 tarcze diamond_sword
Dodatkowo posiada on łuk przeznaczenia który pozwoli Wam tworzyć strzały, wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy trzymając łuk w ręku i nigdzie się nie ruszać, a kowal stworzy strzały.

 

KRAWIEC

Wojownicy VS Potwory krawiec

KRAWIEC to wojownik który potrafi stworzyć bardzo silne uzbrojenie o enchancie obrony 4, jest to najsilniejsze uzbrojenie dla zwykłego gracza (mocniejszy jest tylko EMERALDOWY set dla VIP). Aby go zrobić musisz zdobyć 3 chleby, w tym celu należy przygotować ziemię do uprawy nasion motyką, po czym zasadzić nasiona, warto użyć mączki kostnej (z przerobionych kości) które przyśpieszą wzrost zboża. Następnie wystarczy włożyć zboże do stołu rzemieślniczego aby uzyskać chleb, w taki sposób:

chleb
9 zbóż pozwoli Nam uzyskać 3 chleby, wtedy wystarczy użyć magicznej księgi krawca klikając na niej prawym a otrzymamy pełny diamentowy set o enchancie na obrone 4!

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat klas Potworów przejdź do artykułu: Wojownicy VS Potwory Potwory!