Wojownicy VS Potwory TEXTUREPACK

 

Do gry w WOJOWNICY VS POTWORY niezbędny jest specjalny texturepack, który pobierze się automatycznie po wejściu na serwer z trybem Wojownicy VS Potwory. Należy pamiętać aby w opcjach gry mieć włączoną możliwość pobierania tekstur! Gdy po raz pierwszy wejdziesz na serwer zostaniesz zapytany czy chcesz pobrać paczkę tekstur które zaleca ten serwer – musisz się na to zgodzić w innym przypadku gra na tym serwerze będzie niemożliwa! Jeśli odmówisz pobrania paczki tekstur i wciśniesz „NIE” to po kolejnych wejściach na serwer nie będziesz miał już możliwości pobrania tej paczki. Istnieje jednak sposób aby to rozwiązać!
Należy usunąć z listy serwerów serwer na którym chcieliśmy pobrać texturepacka i dodać go ponownie! Wtedy po wejściu na tryb Wojownicy VS Potwory gra znowu Nas zapyta czy chcemy pobrać textury!

Jednakże jeśli masz jakiś problem z jego zainstalowaniem lub poprawnym działaniem, to powinieneś zapoznać się z poniższym filmem instruktażowym, który krok po kroku pokaże Ci jak rozwiązać Twój problem!

Wojownicy VS Potwory TEXTUREPACK

Warto subskrybować ten kanał gdyż na bieżąco są tam wrzucane wszystkie zmiany, dodatki, aktualizacje oraz informacje o trybie WOJOWNICY VS POTWORY!

Jeśli mimo wszystko masz problemy z działaniem texturepacka – napisz w komentarzu lub pod filmem na youtube, a postaram się Tobie pomóc 🙂

Pozdrawiam Was serdecznie

SzybkiBanan

szybkibanan Wojownicy VS Potwory TEXTUREPACK