Wojownicy vs Potwory II Nowy Tryb MINECRAFT

wojownicy vs potwory 2

Witajcie tym razem pragniemy Wam przedstawić nową cześć waszego ulubionego trybu czyli Wojownicy vs Potwory II !

W tym artykule postaramy się wam opisać zmiany i nowości jakie pojawiły się na tym trybie!

Tryb Wojownicy vs Potwory II to nowa, odświeżona wersja znanego Wam trybu – Wojownicy vs Potwory, jednakże tutaj każdy zaczyna swoją przygodę od NOWA!

Zostały całkowicie zmienione klasy potworów (ich nazwy, rzeczy oraz umiejętności) oczywiście niektóre umiejętności i przywileje pozostały jednak zostały znacząco rozbudowane.

Zarówno po stronie potworów jak i wojowników wprowadzono znacznie większą liczbę profesji! Około 15 klas wojowników oraz ponad 20 klas potworów!

System gry został przerobiony – mowa tu o metodach obrony, uzbrojenia, ataków!

Jedną z nowości na serwerze jest możliwość ubierania innych graczy w SMOCZY SET aby to zrobić wystarczy stworzyć smoczy set wykorzystując tłok i złoty blok, następnie trzymając w ręku zbroję smoczego setu należy kliknąć nią lewym przyciskiem na osobę którą chcemy uzbroić – i gotowe! Automatycznie zostanie ona ubrana w cały set!

 

WAŻNE! Osoba którą chcemy ubrać nie może posiadać na sobie nałożonego żadnego ekwipunku inaczej nie nałożycie mu ekwipunku (jest to zabezpiczenie przed nadpisywaniem lepszego rodzaju ekwipunku np. szafirowego (który jest następcą/zamiennikiem emeraldowego setu z poprzedniej części wojownicy vs potwory).

Kolejną nowością są nowe ataki jak np. Zamrażanie lub Osłabianie czy też Trucizna. Występują one przede wszystkim w magicznych gralach którymi możemy rzucać, dodatkowo zamrażanie występuje w boskim przedmiocie jakim jest Łuk Wiary – następca Elfickiego Łuku.

Na kanale SzybkiegoBanan znajdziesz przegląd klas wojowników i dodatkowe informacje odnośnie nowości na tym trybie w tzw. „Szybkim Przeglądzie” na kanale: SzybkiBanan

Podstawowymi klasami wojowników są: Budowniczy, Alchemik, Kowal, Piekarz, Zbrojmistrz, Chemik, Obrońca, Strzelec i Mnich.

Podstawowe klasy potworów są podobne do tych ze starego trybu, mają zmieniony wygląd, nazwy i nieco inne przedmioty.

 

Wojownicy vs Potwory II SERWERY MINECRAFT – BETA TESTY

 

Beta testy tego wspaniałego|trybu rozpoczęły się 14 listopada 2015 roku w formie zamkniętego dostępu dla użytkowników z kontem V.I.P na serwerze Mineserwer.pl oraz dla beta testerów (głowne pozdrowienia dla ironhide) i pomocników tego serwera. Użytkownicy beta testów spędzili tam świetny czas zdobywając lvle i zamawiając bronie boskie, pomogli w naprawieniu wielu błędów aby przy pełnym otwarciu każdy mógł się cieszyć w pełni z rozrywki 🙂

Na youtube również możecie odnaleźć prezentację z beta testów przed otwarciem: Prezentacja Beta Testów

Tryb został otwarty publicznie 20 listopada 2015 roku i odtąd jest on pełen graczy cały dzień.
Podczas pisania tego artykułu istnieją już 3 serwery wojownicy vs potwory 2 i niemal każdy z nich jest pełny. W przyszłości na pewno powstanie więcej pod-serwerów by każdy mógł się cieszyć rozgrywką na tych serwerach. Serwery Minecraft na których ten tryb się znajduje znajdziecie na najpopularniejszych serwerach opublikowanych na tej stronie.

Otwarcie trybu zostało również zaprezentowane na youtube: Prezentacja Publicznego Otwarcia

Domyślam się że nie wszystko wam wyjaśniłem gdyż tryb stale jest poprawiany/unowocześniany, zachęcam i zapraszam serdecznie na kanał SzybkiBanan tu dowiecie się więcej 🙂