Wojownicy Dusz Minecraft

są trybem na bazie zespołowego PVP z 4 drużynami czerwonymi, niebieskimi, żółtymi i zielonymi. Celem twojej drużyny jest zniszczenie innych 3 kamieni dusz drużyn przeciwnych, przy jednoczesnej ochronię własnego kamienia dusz. Każda mapa jest podzielona na cztery części, każda z drużyn dostaje 1/4 mapy gdzie może zdobywać surowce, budować obronne mury itd.

Na początku każdej gry należy za pomocą tabliczki wybrać drużynę do której chcemy dołączyć (każda tabliczka odpowiada innemu zespołowi chodzi o kolor). Każdy gracz grający w wojowników dusz ma tryb pseudo-przygodowy (adventure mode) czyli bloki można rozwalać tylko za pomocą przeznaczonych do tego narzędzi. Twoja drużyna wygra jeśli twój Kamień Dusz przetrwa a inne zostaną zniszczone.

Gra jest podzielona na 5 tur, każda tura trwa 8-10 minut (zależnie od mapy)
Tura 1: Kamienie Dusz są niezniszczalne
Tura 2: Kamienie Dusz są zniszczalne
Tura 3: Ruda diamentów pojawia się na środku mapy! Przy niszczeniu rudy może pojawić się BOSS Diamentowy Król!
Tura 4: Płomienny proszek zostaje dodany do sklepu!
Tura 5: Podwójne obrażenie Kamienia Dusz

Gra zatrzymuje się w turze 5 i trwa do momentu aż trzy kamienie dusz zostaną zniszczone

Kamień dusz jest najważniejszym blokiem w grze:
[Obrazek: Dovr9Cw.gif]
Każdy kamień dusz ma 75 punktów życia, a gdy go uderzamy traci 1 punkt życia ( w 5 turze 2 punkty życia) jeśli go uderzamy to bardzo głośno brzmi, niszczyć go możemy tylko w turach 2 do 5.
Jeśli Kamień Dusz któregoś z zespołów zostanie zniszczony nie ma już możliwości na odrodzenie się na mapie, tylko jest przenoszony do lobby Wojowników dusz. Pozostali członkowie zespołu do momentu jeśli nie zgina mogą grac, co oznacza ze wciąż mogą atakować i niszczyć przeciwne kamienie dusz.

Zasady:
Gromadzenie surowców jest niezbędne do zwycięstwo. Gra ustawia każdego gracza w trybie pseudo-przygodowym, czyli trzeba będzie odpowiednimi narzędziami kopać/ścinać bloki. Czyli kilof rudy i kamień siekiera do drewna i tak dalej. Możesz bezpiecznie przechowywać rudy w Enderowym Piecyku.

Oto kilka przykładowych map które możesz znaleźć na serwerach!
Mapa Wieś:

Mapa Królestwo:

[Obrazek: MJxVhji.png]
Mapa Królestwo v2:

View post on imgur.com


[Obrazek: MJxVhji.png]

Melony – Jest to twoje podstawowe źródło pożywienia i znajdują się w gospodarstwie w bazie drożyny

Drzewa – Są niemal wszędzie na wszystkich mapach. Wszystkie drużyny maja kłody drzew niedaleko spawnu

Minerały – Twoja podstawowe minerały to Węgiel, Żelazo, Złoto, po wykopaniu minerału dodaje sie automatycznie do ekwipunku.

Diamenty – Diamenty pojawiają się tylko na środku mapy, i tylko w turze trzeciej, wymagają one kilof żelazny do kopania, drużyny bardzo często walczą o diamenty już od drugiej tury !

Doświadczenie (EXP) – Zdobywasz razem jak wykopujesz rudy, dzięki temu możesz enchantowac swój ekwipunek.

Złoto – Sztabki możesz wymieniać na przedmioty kupione w sklepach tabliczkowych, dzięki temu możesz tworzyć każdego rodzaju mikstury.

Chat w grze – Po wyboru drużyny będziesz mógł rozmawiać z tylko drużyną, dzięki temu będziesz mógł omówić taktykę ataku na inne drożyny, jeśli chcesz napisać wiadomość na globalnym czacie (aby każdy gracz ją usłyszał dodaj wykrzyknik przed wiadomością np.:  !siema

 

 

W grę Wojownicy Dusz możesz zagrać na poniższych serwerach:

MineSerwer.pl

MineFox.pl

McSurvi.pl

Royalcraft.pl

Minecraftowo.pl

Życzymy miłej gry 🙂